Thursday, 11 April 2013

11.04.2013

Mam dziś fatalny nastrój! Spałam strasznie długo, wstałam w złym humorze, pod prysznicem byłam z godzinę i nic nie chciało mi się pisać. Od rana lało a ja jestem straszną meteopatką więc ciężko.
Potem stwierdziłam , że napiszę trochę o ostatecznych próbach w teatrze, ale  pojawił się lepszy pomysł. Jako, że niektórzy chcieli więcej mody obiecałam sobie, że przynajmniej 2-3 razy w tygodniu wspomnę coś o tym co lubię ( nie pisze o trendach bo mistrzynią w nadążaniu za nimi też nie koniecznie jestem). A więc temat na dzień dzisiejszy Kopertówki. Są totalnie nie praktyczne bo mało w nie wchodzi i trzeba ciągle trzymać je w ręku. Nie zmienia to jednak faktu , że są śliczne, seksowne, eleganckie i kobiety je kochają. Babka bez kopertówki to jak Valentino bez czerwieni. Oczywiście, mój ulubiony model Marca Jacobsa , o którym marzę był dostępny w sklepach jakieś 3 lata temu więc mogę jedynie liczyć , że jakaś zmanierowana małolata znudzi się i wystawi ją na ebayu lub, że pod czas kolejnej wizyty w moim ukochanym Londynku ( nie pytajcie, nie mam pojęcia czemu tak bardzo lubię to miasto- pocieszające jest to, że rozmawiając z ludźmi widzę, że nie jestem jedynym fanatykiem)  wyłowie na jakimś Porto Belloo lub w Second Handzie.

Aha bdw. Marc Jacobs skończył właśnie 50 lat widzieliście jak wygląda??? UUUUU Baby Baby

A oto czaderska kopertówka:


Ok, koniec tych sentymentów zobaczmy co mamy do wyboru w tym roku:


1. Sophia Webster- super fajna
2.Jimmy Choo - trochę zbyt luksusowa, ale elegancka
3.Diane Von Furstenberg- zdecydowanie mój typ, spora i ma łańcuszek do przewieszenia przez ramie.
4.Christian Louboutin Super, ale koniecznie do kompletu z butami ;)
5.Charlotte Olympia mój kolejny typ, ale może być niewygodna w trzymaniu

Zejdźmy na ziemię

1. Solar
2.ZARA- mój typ, podoba mi się to kółeczko na nadgarstek
3. Zara

Ostatecznie jednak ( jeśli mi się uda ja jeszcze dostać bo to model zeszłoroczny) najchętniej zaopatrzę się w Simple z oczojebnym akcentem. Pobiegam jeszcze po outletach,ale jak da radę to niebawem będę się biczować tymi frendzelkami :)

Ciao
JOK


SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig