Wednesday, 17 April 2013

17.04.2013

Dzisiejszy dzień leci jak szalony- pól dnia wypełniałam pita, a raczej wypełniałam chwilę, ale żeby wysłać go online to musiałam znać dochody z roku, z którego rozliczałam się rok temu czyli z 2011; oczywiście znalazłam wszystkie pity od czasu 2006 roku, ale z 2011 nie, więc kombinowałam jak koń pod górę, żeby to zrobić i wreszcie się udało :)- a jestem jeszcze umówiona z Koleżanką na małą akcję marketingową nowej sztuk w teatrze więc tylko szybko i zwięźle piszę co mi ślina na palce przynosi.
Wczoraj złamałam zasadę nie oglądania Kuby W. i obejrzałam Kubę W.  I co? Panie Kubo W. jest Pan starym sucharem i jeśli nie zacznie Pan zapraszać bardziej błyskotliwych gości  i wymyślać bardziej nowatorskich żartów to niebawem pozostanie Pan tylko wysolariowanym, starym sucharem w Trampkach :/ Doda wypadła całkiem spoko ( nie znoszę jej sposobu bycia,ale nie było źle) Pan Dyjak jak to Pan Dyjak - poopowiadał o sobie troszkę. W zasadzie bez szału. Kuba Wojewódzki Show przestało już chyba być Show :(

Ja natomiast mam kilka foteczek z prób z teatru. Trochę się wkurzam, że nie mogę grać w tej sztuce bo jest super fajna a ja na scenie czuję się jak ryba w rafie koralowej, no ale przygotowania ślubu ważniejsze. Za to produkcja też jest super. To niewiarygodne ile ludzi musi zaangażować się w taki teoretycznie niewielkie przedsięwzięcie.Tak w ogóle to kocham Behind The Scenes! ( jak na przyszłą producentkę przystało;)  Zawsze jak pojawia się info o jakimś fajnym filmie to pierwsze co to buszuje po necie w poszukiwaniu zdjęć i filmików z planu.
Ostatnio znalazłam kilka fajnych -niektóre już retro:

                                                                    Star Wars


                                                                    Inception                                                                         
                                                                             

                                                               Django Unchained
                                                                           Titanic


                                                             The Dark Knight


                                                                         Hobbit

Lecę robić sobie lody z Malinami wieczorem wrzucę może przepis na ten najlepszy na świecie i najprostszy deser, który zawsze przygotowywałam moja Mami ( smak dzieciństwa;)
Ciao :)


SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig