Tuesday, 23 April 2013

23.04.2013

Plusem bycia Rojdą jest to , że w każdej chwili można zmienić plan na dzień i np. obejrzeć jeszcze kilka epizodów ulubionego serialu albo zamiast prasować ubrania zjeść wielką porcję lodów - dla tych co się za bardzo rozmarzyli dodam, że minusami jest brak kasy, brak zajęcia, perspektyw życiowych i poczucia własnej wartości :/
Ja np. dziś spędziłam dużą część dnia na dłuuuuugiej rozmowie z mamą na skype i dłuuuuuugim jedzeniu bardzo dłuuuugiej rolady lodowej. Potem zrobiło mi się niedobrze i musiałam chwilę odpocząć a co za tym idzie znowu nie wysłałam żadnych aplikacji ( musze to zrobić przed wyjazdem po Pl na majówkę), ale za to wyprasowałam całą górę białych T-shirtów należących oczywiście do P.
Ironią życia jest to, że ludzie pracujący nie mają czasu cieszyć się życiem a niepracujący nie mają kasy i czują wewnętrzne napięcie taki jakby stres związany z brakiem rozwoju a to niestety trochę radość życia przyćmiewa. Zawsze jak robię coś fajnego to mam wewnętrzne poczucie, że zamiast tu fitu fitu to roboty szukać powinnam 
Właśnie w tv oglądam reklamę wiosennej ramówki TVN- jest tak irytująca, że od razu mam ochotę przełączyć . Jakoś nie mogę patrzeć na te wszystkie sławy TVNowe. Nudy i totalny brak polotu. 
Od zachodnich mediów kopiujemy wszystko to co najbardziej żenujące a TV ciągle nie ma co oglądać. No ale przynajmniej jest czas na przeglądanie internetu i pisanie bloga:)
Jestem zachwycona nową kolekcją Liu Jo. Stylizacje na ich stronie są po prostu Oszałamiające. Oglądając nową kolekcję zainteresowałam się kombinezonami. Nigdy nie zwracałam na nie uwagi bo zakładałam, że to nie mój styl, ale znalazłam kilka naprawdę ciekawych.

Oto Moje Propozycje:

Na http://www.net-a-porter.com/ znalazłam ciekawe opcje od :

                                                               MICHAEL MICHAEL KORS                                                                   THEYSKENS' THEORY

Propozycje od Liu Jo:Marka mydli mi oczy próbując przekonać, że jak kupię ich ciuszek to będę wyglądać jak Panie na plakatach :)
Ciekawy kombinezon znalazła też w Mango, ale nie wiem jak będzie wyglądał live.

I Na koniec ten, nad którym się zastanawiam- Stefanel, ale w sklepie w Monachium jeszcze go nie ma więc nie mogę nawet przymierzyć. Może będę wyglądać jak BańkaWstańka i problem czy kupić czy nie sam się rozwiąże:)

Na dziś tylko tyle. Może jutro uda mi się znaleźć trochę więcej czasu i się rozpiszę:)

Ciao
SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig