Saturday, 20 April 2013

Znowu Zima Tej Wiosny

Znudziło mi się już komentowanie tej głupiej pogody.  Jakaś poracha. Kilka ciepłych dni pobudziło naszą wyobraźnię i w ubiegły weekend pojawiły się grube plany : jeziorko, grile, parki, Beergarteny  a tu kubeł zimnej wody z nieba :( Jak tak dalej pójdzie nie będzie sensu kupować ubrań na lato ( albo lato przyjdzie równo z przecenami w czerwcu HIHIHI:)
Uwielbiam odkrywać nowe talenty. Kiedyś intensywnie na FB promowałam The Robbie Boyd Band, który widziałam rok temu na Portobello w Londynie:


Ostatnio natomiast przy Marienplatz Grał sobie taki Pan (Ciężko mi będzie go wypromować bo nawet nie wiem jak się nazywa, ale nagrałam filmiki:) :Wczoraj siedziałam w domu i rozmyślałam nad sensem egzystencji więc za dużo nowinek nie mam, ale za to chciałam napisać trochę o jednym z trendów tej wiosny a mianowicie Neonowy Plastik.
Sama nie wiem do końca co o tym myśleć, ale staram się być otwarta na nowe trendy więc znalazłam kilka ciekawych propozycji.

Po pierwsze moja Ulubiona Furla proponuje w tym sezonie kilka fajności :


Poza tym United Nude też ma kilka propozycji:Dla fanów High Fashion:

Charlotte Olympia
Christian Louboutin


                                                            Gianvito Rossi
Jimmy Choo ( mój zdecydowany ulubieniec)Karl Lagerfeld


ValentinoAha oszczędnym i bezrobotnym wielbicielom mody ( lub po prostu normalnym ludziom) zawsze na ratunek przyjdzie Zara :)
No I H&M ( nigdy tam nie kupowałam, ale tu ich sklep jest na każdym rogu i można dostać naprawdę fajne rzeczy)Ok, Muszę lecieć zrobić śniadanie i się ogarniać bo dziś Shoping, kino i spotkanie z koleżankami z Teatru ( jak okaże się kiłowate to pobiegnę na Bauns do P. i jego kolegów:)
Ciao
SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig