Thursday, 9 May 2013

09.05.2013

Dziś szybciutki pościk bo idę już spać. Zaplanowaliśmy z P. dzisiaj dzień na sportowo i śmigaliśmy po Parku niedaleko nas. Dziś jest dzień wolny od pracy więc Parki pełne. W życiu rojdy już tak bywa, że jak się siedzi i gnije to nawet pies z kulawą noga się nie obejrzy a jak ma się plany to sto osób nagle chce się spotkać to na lunch to na drinka itd. Do tego jeszcze fakt, że moje rojdowate koleżanki wykruszają się, utrudnia trochę życie. No, ale plany z P. to nie byle co:)
W każdym razie w Westpark było superowo a ludzie, którzy przyjeżdżają do parku z grillami gazowymi rozwalają system.
Kilka foteczek offcourse:)


Pogoda chyba nie wiedziała, że dziś wolne i zapomniała się spierdzielić, ale nie ma strachu na weekend zapowiadają ochłodzenie.
Aha, zważywszy na fakt, że mój blog miał być blogiem o lekkim zabarwieniu modowym przesyłam również mój "look" i tym razem ( tak jak to ponoć powinno być) opiszę dokładnie co mam na sobie a nie zdawkowo ( co podobno ostatnio zdarzało mi się robić)

Focia jeszcze z POlski:
Sukienka/Dress: Stefanel ( na przedostatnim zdjęciu widać, że ma takie ramiączka z paseczków ułożonych w kratkę)
Cardigan: Mango
Rajtuzy/Tights: La Senza
Baleriny: Primamoda
Bransoletka/ Bracelet: Apart

Obiecuję, że będę się bardziej do "looków" przykładać i następnym razem będę obfotkowana ze wszystkich stron.(jak oglądam blogi to widzę, że kobiety pozują na nich jak prawdziwe modelki, ale ja po prostu tak nie potrafię i strasznie mnie śmieszy robienie głupio-poważnych min i podnoszenie brwi i wydymanie ust, więc nie będę tak robić, nie będę też zdjęć retuszować a jak będę to napisze, że są wyretuszowane bo nie po to się tu kurde produkuję żeby ściemniać, albo udawać, albo kreować coś co nie istnieje)

Odpowiadając na pewne pytania ( bo wyobraźcie sobie, że takowe się pojawiają) to:
Tak- zależy mi na naturalnym wyglądzie i jeśli to pytanie miało być uszczypliwością to nie wyszło
Tak- Naprawdę jestem bezrobotna
Nie- mam totalnie gdzieś panujące trendy i noszę tylko to co lubię i promuje tylko to co mi się podoba
TAK- literówki są przypadkowe........

Ogłaszam również wszem i wobec, że udało mi się włączyć możliwość komentowania dla wszystkich ( co nie znaczy, że zachęcam do komentowania) i uprzedzając pytania: TAK- możliwe, że będę kasować te, które nie będą spełniały wyznaczonych przeze mnie standardów:)

Lecę spać:) ( a jutro może napiszę coś o trendach;)
Ciao

SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig