Saturday, 18 May 2013

Bedding like a Dream

Oglądałam dziś chwilę X factora. Sztuczne budowanie emocji! Niby fajnie, ładnie, ale pamiętajmy o tym, że wygrany zostanie wciągnięty przez wir polskiego Show Businessu czyli niestety istnieje spore prawdopodobieństwo, ze ten diament po raz kolejny zostanie krzywo oszlifowany. Niestety.....
Jak zwykle prolog nie miał nic wspólnego z głównym wątkiem tego posta, który będzie krótki gdyż po całym dniu w parku jestem skonana i wyciągam się na kanapie uskuteczniając relaksik. Posta właściwie by dziś w ogóle nie było, ale serfując po necie odkryłam pewne piękności i koniecznie chciałam je tu pokazać.
Jako kobieta lubię włożyć na siebie jakieś śliczności, ale lubię też mieć je w okół siebie. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz to lubię nowoczesny minimalizm z umiarkowaną ilością elementów dekoracyjnych
  ( pomijając fakt, że mam w mieszkaniu kilka ramek, do których od 2 lat nie włożyłam zdjęć). Jednak jest coś co kupuję zawsze chętnie i w każdej ilości......Tekstylia. A w szczególności  pościele i poduszki dekoracyjne. Całkiem możliwe, że zboczenie to jest rodzinne bo moja ukochana mama ma dla mnie jakiś zestaw pościeli na każdą okazję i bez okazji też co powoduje, że jak już będę miała moją wille na południu Francji, muszę przewidzieć tam osobną Garderobę na pościele i dekoracyjne poszewki.
Dziś przypadkiem trafiłam na markę ESSENZA, której pościele zwalają z nóg. Oczywiście chciałabym od razu wszystkie i ciężko będzie mi się zdecydować, ale na potrzeby bloga przeprowadziłam wstępną selekcję i wybrałam te, które najbardziej mi się podobają.

Best ESSENZA Bedding:

Jak zwykle pierwsza pozycja jest wg. mnie najfajniejsza, ale chętnie bym się wylegiwała w każdej z nich.
Słodkich snów 
Ciao!


SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig