Sunday, 12 May 2013

Markus Lupfer

Pisanie o trendach średnio mi wychodzi a poza tym to piekielnie nudne bo wszyscy piszą tylko o trendach, które i tak wszyscy znają więc wracając do punktu wyjścia dochodzę do tych samych wniosków co za każdym razem czyli piszę o tym co mi się podoba.
Dziś krótkie info o jednym z projektantów, który robi furorę w ostatnich latach ze swoimi wyszywanymi cekinami bluzami. Każda fanka mody powinna na taką się przyczaić :)

Marcus Lupfer to Londyński projektant, którego dyplomowa kolekcja uznana jako pomysłowa, świeża i pomysłowa od razu powędrowała do Londyńskiego butiku Koh Samui. Krótko po tym w 2001 roku otrzymał prestiżową  British Fashion Council’s New Generation Award, która wypromowała jego imię i otworzyła mu drogę do zbudowania marki na światowym poziomie ( utalentowany Drań).
Regularnie pokazywał swoje Koleckcje na London Fashion Week aż do 2006 roku kiedy to został dyrektorem projektu w hiszpanskim domu mody Armand Basi. Dwa lata później Markus wygrał nagrodę Best Designer of the Year’,na the Prix de la Mode Awards w Hiszpanii.
Jego talent i świeże podejście do mody zaowocowały również udaną współpraca z takimi markami jak Ruffo, Cacharel, Mulberry i Armand Basi.

Dobra dosyć tych info tak naprawdę co się liczy to fajne fatałaszki.
Poniżej moje ulubione rzeczy z kolekcji projektanta:A to moja  ulubiona bluza: 
                   Słodkich snów Ciao;)

SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig