Tuesday, 14 May 2013

New York, New York

Kurcze znowu szybki pościk jeszcze przed obiadem. Obiecuje, że jak już obiecywałam zaraz po wymianie okien i posprzątaniu po niej ( bUUUUUUU) zabieram się ostro za pisanie i fotek wklejanie. Ostatnio szukanie pracy zaniedbałam ( ciiii nikomu nie mówcie) bo zaczytywałam się w kilku blogach.
Ludzie to niesamowite istoty tacy podobni a tacy inni a jednak tacy podobni i chcący podkreślić swoją indywidualność. Inspiracje niesamowite! Przepiękne kobiety ( kurcze może żeby być blogeką też trzeba zainwestować w chirurga??) , cudowne ubrania i zróżnicowane style. Nie wiem jakim cudem, ale moje najbardziej ulubione Blogerki są mieszkankami Nowego Yorku. Może to miasto po prostu ma taki urok i tak inspiruje. Ahhhhhhh nie byłam tam  od 14 roku życia ( a i wtedy byłam tylko kilka dni i tak naprawdę dziś interesowałyby mnie zupełnie inne miejsca ( no i shoping).
Tak czy inaczej od razu przyszedł mi na myśl jeden z moich ulubionych seriali HBO "How to make it in America"! Widzieliście?? POlecam wszystkim fanom NowoYorskiego klimatu i mody oczywiście.
Pozdrawiam Ciao!
SHARE:

1 comment

  1. Tobie do fajnej blogerki niczego nie brakuje! NY City musi być fascynujący!

    ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig