Wednesday, 9 October 2013

Blinky OneZrobiłam To! Jest mi strasznie wstyd, że złamałam zasady, którymi się kieruję i łamie je w tej chwili pisząc o tym, ale muszę się jakoś wyżalić a wstyd mi komukolwiek to tym opowiedzieć. To wszystko wina mediów brukowych  trąbiących na prawo i lewo o wytworach sztuki i kultury "kanałowej" a ja jako młoda ciekawa świata osoba nie mogę zignorować lawiny sensacji i informacji dotyczących telewizyjnych koślawców. I tak długo mi się udawało, ale w końcu wczoraj wieczorem jak P. już poszedł spać ( On nie może się o tym dowiedzieć!) pękłam i włączyłam: "Miłość na Bogato". Boże drogi na tego typu produkcje powinien być jakiś paragraf a dostęp powinien być trudniejszy niż do filmów porno. Ten serial zgwałcił moją psychikę przez oczy i uszy. Pomijam dialogi typu :
- Wiesz naprawdę super!
- No naprawdę się cieszę
- No naprawdę

 Pomijam talent aktorski godny pnia drzewa, brak fabuły i jakiegokolwiek sensu, ale tu nawet strona techniczna jest totalnym dnem ( w przypadku "Ukrytej Prawdy" Czy "wawa NonStop" przynajmniej to jest dopięte). Moje pytanie brzmi: Kto do jasnego licha daje na to pieniądze??? Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale w zasadzie aby zostać magazynierem w dyskoncie trzeba przejść przez jakiś proces rekrutacji i posiadać odpowiednie umiejętności a zarabia się często poniżej kwalifikacji a ten serial wygląda jak gdyby zarówno "aktorów" jak i montażystów, oświetleniowców, scenarzystów, producentów i całą resztę ekipy zgarnięto w jakimś centrum handlowym i pozwolono im coś sobie nakręcić. Po raz kolejny jestem zażenowana i wkurzona za jednym razem. Ale nie ma strachu słyszałam , że kręcą Wawa Shore! Serio? Czy ktoś takie rzeczy naprawdę regularnie ogląda???
Ah dobra na poprawę samopoczucia kolejna soczysta stylizacja :)
 

                                                                         Sweater- No name
                                                                           Dress-  Monsoon
                                                                       Shoes- Shelys London

SHARE:

4 comments

 1. Witam!!
  Super zestaw!

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowy post --> www.curls-and-waves.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Hello Joanna,

  I'm Valencia, the community manager of WhatIWear. I checked out your blog, and I think your style is awesome! It should be seen by more people! That's why I'd like to invite you to WhaIWear.com. With 900.000 page views a month, WhatIWear.com is the leading street style website in Asia. Plus, we're still growing, so it's perfect for rising fashionistas to have their chance to SHINE at the spotlight.

  Maybe you can post these pics as your first looks on WhatIWear? I bet our members will be rooting for you as well!

  We cannot wait to see your awesome style.
  Click www.whatiwear.com to get started.


  See you soon,
  Valencia
  Community manager

  ReplyDelete
 3. Niestety, właśnie tak to wygląda...

  Co powiesz na wzajemną obserwację? I czy mogłabyś polubić fanpage mojego bloga na facebooku? Byłabym zobowiązana ;)

  Kisses,
  ANNFFASHION.
  xoxo

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig