Sunday, 15 December 2013

Kochane Prezenty!

Kochani, Święta już za pasem. Macie gwiazdkowe upominki dla najbliższych? Ja już mam prawie wszystkie, więc pomału mogę odetchnąć z ulgą . W zasadzie odkrywam w sobie ten impuls, który powoduje, że bardziej cieszę się z prezentów, które daje niż z tych , które dostaje. Na dodatek moja ukochana rodzinka zalicza się do grupy tych ludzi, którzy cieszą się ze wszystkiego co jeszcze potęguję radość z dawania. Dla tych, którzy przedświąteczne upominki zamierzają nabyć w ostatni weekend przed świętami ( życzę im powodzenia) mam kilka prostych, może trochę banalnych, ale za to zawsze sprawdzających się pomysłów.


Biżuteria sprawdza się zawszę i na każdą okazję. Na dodatek urocze błyskotki można znaleźć w różnych przedziałach cenowych.
Znacie może kobietę, która powie: " Nie dziękuję, mam wystarczająco dużo torebek?". JA nie! Nie ważne czy to mała przeceniona kopertówka z sieciówki czy kultowy must have, zawsze znajdzie się dla niej miejsce. Niestety w tym przypadku trzeba przeprowadzić odpowiedni research aby utrafić w gust obdarowywanej osoby.


Do mojej ulubionej kategorii zarówno dla Niej jak i dla Niego zaliczają się różnego rodzaju drobiazgi, które zawsze się przydają. 


Wyszukane drobiazgi do domu ..... Czemu  by nie:)


Oczywiście co roku koncerny kosmetyczne dbają o szeroki wachlarz możliwości dla fanów wszystkich kategorii zapachowych. Problem polega na tym, że każdy na pewno ma w domu taki flakonik perfum, którym został kiedyś obdarowany i niestety nie jest w stanie przełamać się do jego użycia. Znowu kwestia gustu.

    Fanów elektroniki łatwo zadowolić, niestety trzeba przewidzieć na to troszkę większy budżet .......


.............. albo zmieścić się w jakimkolwiek budżecie poszukując wyszukanych pokrowców na telefony, tablety i notebooki :)

No i dochodzę do kategorii dosyć kontrowersyjnej czyli...bielizna. Coś co zdecydowanie jest prezentem "na odczepne" dla męskiej części obdarowywanych jednocześnie jest marzeniem dla żeńskiej. I proszę tylko bez wymówek a stylu "no bo jaki rozmiar"...Chcieć to móc ;)

Poza tym oczywiście zawsze można sięgnąć po fajną książkę, pakiet w spa , bilet na koncert lub...weekend w górach. Możliwości jest co nie miara. Trzeba tylko.......znać dobrze osobę, której kupujemy prezent. No właśnie!

Miłych zakupów,

Ciao!

SHARE:

No comments

Post a Comment

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig