Thursday, 6 November 2014

3 Gadgets That Just Made My Life EasierSt.Tropez Tanning Foam

Pianka opalająca ST.Tropez jest pierwszym kosmetykiem tej marki jaki udało mi się wypróbować i chyba wreszcie mogę powiedzieć, że to jest to. Nie da się ukryć, że powakacyjna opalenizna powoli blednie ani też, że opalona skóra wygląda lepiej. Solarium jednak nie przekonuje mnie w ogóle i zawsze marzyłam, że odnajdę linię kosmetyków, które nadadzą mojej skórze delikatny brązik bez smug i pomarańczowego koloru. Tadadata...... i przypadkiem trafiłam na St.Tropez.  Zdziwiło mnie trochę to, że kolor pianki jest brunatny,ale efekt jest bardzo fajny i naturalny. 


St.Tropez tanning foam is the first cosmetic of this brand which I was able to try out and I think I can finally say that this is it. There's no doubt that after summer tan slowly fades and that tanned skin looks better. Solarium did not convince me at all and I always dreamed I'd find a line of cosmetics that will give my skin a delicate golden brown look without streaks and orange color. Finally i found it! St. Tropez tanning foam is maybe not perfect but the best tanning cosmetic i have tried so far. 

Eos

O balsamach eos przeczytałam na jakimś blogu i od razu przyznaję, że najbardziej do zakupu przekonał mnie fajny wygląd puzderka. Zamawiając coś na amazonie nie mogła się powstrzymać i wybrałam jabłkowo-miodowy balsam Eos.  Usta po balsamie są przyjemnie nawilżone i miękkie a sam balsam Eos pięknie pachnie. Opakowanie jest ładne i funkcjonalne. Problem tkwi jedynie w cenie gdyż jest to ok 10 euro a już od 3 euro można zakupić balsamy o podobnych właściwościach. 


About lip balms eos I read on one blog and  i have to  admit that most convincing reason  to buy it was a cool look of case. I just  could not resist and I ordered apple-honey balm Eos. It makes lips nicely moisturized and soft and it smells amazing. The packaging is nice and functional. The only problem is  the price because it is about 10 euros and for 3 euros you can buy lotions with similar properties. Well.... I love it anyway :)

Tangle Teezer

Kolejny gadżet prosto z amazon.de.  Jedno od razu trzeba wyjaśnić nie jest to po prostu szczotka do włosów. Owszem włosy można uczesać, ale nie jest to jakieś wielkie osiągnięcia jak na kolejny gadżet za ponad 10 euro. Do Tangle Teezer dołączona jest mała instrukcja, z którą radzę się od razu zapoznać gdyż jej przeczytanie uświadomi nam jakie funkcje ten drobiazg właściwie pełni. Jak dla mnie jest to rewelacyjny ratunek na wiecznie klapnięte włosy. Świetnie i trwale je podnosi i stylizuje.


Another gadget from amazon.de. What has to be explaind right up front this is not just a hairbrush. Yes, it can comb your hair, but it is not any great achievement to the gadget for more than 10 euros.  Tangle Teezer is accompanied by a small manual, which I advise you to read immediately  to learn about all the functions Tangle Teezer has.   For me, this is a terrific solution for the ever-taped hair.


Ciao,


SHARE:

13 comments

 1. Amazing products, I have the eos lip balm it is amazing. I would like to try tangle teezer

  corleonka.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Tangle Teezer mam, ale tą drugą wersję. Jeżeli chodzi o balsam do ust z EOS'a to cena jest jak dla mnie za wysoka. Chyba, że kupi się o naprawdę okazyjnie. Na kosmetykizameryki.pl pojawiły się niedawno i są w miarę przystępnej cenie :)

  ReplyDelete
 3. cały czas chodzi mi po głowie ten balsam do ust. Chyba wreszcie się skuszę :)

  ReplyDelete
 4. I'm totally in love with your style.

  There's a new outfit online, I'm waiting for you!
  BABYWHATSUP.COM

  ReplyDelete
 5. Lovely post and blog! :)

  Do you want to follow each other? :)
  FantasyFashioned
  xoxo ♥

  ReplyDelete
 6. Ciekawe produkty! Sama się właśnie zastanawiam nad tymi balsamami:)
  http://zycienienabogato.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Looks like I should finally also test the tangle teezer :)
  Lovely greetings from Germany/Bavaria, Rena

  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete
 8. ale masz brzydkie palce...weź przytyj troszkę

  ReplyDelete
  Replies
  1. LOL mam przyciąć sobie palce???? Hahahah Ok, pomyślę o tym ;)

   Delete
 9. Uwielbiam Tangle Teezer'y, nie rozstaję się z moim :) Wiem, że balsamy EOS można jeszcze kupić na allegro za ok 20 zł, a mój brat przywiózł mi jeden z USA za 4$. Świetny post, bardzo fajnie się go czyta :)
  Love Life Every Day
  everydaybeauty instagram

  ReplyDelete
 10. przydatny post, muszę kupić sobie taką szczotkę ;)

  Może wspólna obserwacja? Daj znać u mnie:
  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig