Sunday, 25 January 2015

Go pro - Be a Hero!


Wszyscy ci, którzy mnie znają wiedzą doskonale, że jestem absolutnym świrem jeśli chodzi o robienie zdjęć, selfies i upamiętnianie każdej rzeczy jaka pojawi się na mojej drodze. żadna wolna chwila nie obędzie się bez telefonu, aparatu i najlepiej jeszcze fotografa do tego. Biedny P. zawsze ze spuszczoną głową poświęca połowę wolnego czasu na robienie mi zdjęć to tu pod drzewkiem to tam przy kamieniu. I prawdę mówiąc zawsze czułam się tym super usatysfakcjonowana. Aż do momentu gdy całkiem niedawno podczas wypadu w góry miałam okazję przetestować absolutny cud techniki jak jest kamerka go pro hero4 i nagle okazało się, że w moim życiu była pustka, o której istnieniu nawet nie miałam pojęcia.


All my friends know what a photo freak i am. Doing Selfies and taking pictures of every moment of my life is kind of my hobby. My poor P. has to sacrifice a big part of his time off to be my slave-photografer. I have to admit that i've been totally content whit that, until quite recently, during the trip to France I had the opportunity to test the absolute miracle of technology as it is pro webcam hero4 and suddenly it turned out that there was a void in my life about existing i didn't even realize.


Przyznaje szczerze, że nie jestem jakimś zapaleńcem jeśli chodzi o sporty ekstremalne więc nigdy ten sprzęt nie przykuwał mojej uwagi. Na dodatek zawsze twierdziłam, że co to za fun robić fotki i nagrywać filmiki jesli nie można ich natychmiast obejrzeć i sprawdzić czy aby przypadkiem nie trzeba zrobić małe powtórki. Problem ten producenci rozwiązali przy edycji Hero 4 Silver dodając do niej wyświetlacz i nagle mamy nie tylko nagrywającą w świetnej jakości kamerkę, którą można zamontować gdzie tylko się chce i zabrać dosłownie wszędzie, ale również w zasadzie po prostu pełnowartościowy aparat cyfrowy.  Na dodatek wszystko nakręcone Go pro  wygląda jak by było kadrem z teledysku.


I must admit that I'm not the biggest enthusiast when it comes to extreme sports so these equipment never really captured my attention. I also always think that it's not a fun to take photos and record videos if you can not immediately check how it looks like. Manufacturer have solved this problem by adding a touch screen to the Go Pro Hero 4 Silver, and suddenly we have not only shooting in great quality camera, which can be installed wherever you want and taken anywhere, but also, in principle, just a sterling digital camera.

Po przetestowaniu Go Pro  i dwóch uchwytów stwierdziłam, że koniecznie muszę ją mieć a wszystkie dotychczasowe podróże i wyprawy w ogóle się nie liczą bo nie mogłam ich sfilmować więc wszędzie będę musiała jechać jeszcze raz ( hihih). Oczywiście mój zapał studził kochany P. mówiąc "zobaczymy..to tamto...zobaczymy" .  Już zaczynałąm się denerwować, zrzędzić przez telefon oraz stosować lekkie sposoby terroru. No bo nad czym tu się zastanawiać! Aż po jednej z takich rozmów wracam późnym wieczorem do domu, zapalam światło w salonie i co widzę? Ah piękna, lśniąca cudnie uśmiechająca się Go pro czeka mna mnie na stole. HUuuuura!


After testing the Go Pro and two handles, I found that I absolutely must have it and all previous trips and expeditions in general do not count because I could not shoot my time there so everywhere I have to go again (hahaha). Of course, my dear P. calmed my enthusiasm by saying "we'll see...maybe yes...maybe no" I was beginning to get nervous and grumpy. There was nothing to think about! The next day I came back home late at night, turn on the light in the living room and what do I see? A beautiful, wonderfully, shiny Go pro waits for me on the table.

Już zamóiłam cały zestaw uchwytów i gadżetów do montażu kamerki i jak tylko do mnie dotrą to wszystkie je dla was przetestuję. Oczywiście nie obędzie się bez publikacji moich dzieł :)
Ciao,


SHARE:

14 comments

 1. jakie świetne urządzenie :)
  zapraszam do siebie u mnie wielki powrót do blogowania :)
  http://saaaandiiii.blogspot.de/

  ReplyDelete
 2. zazdroszczę!
  http://sonsed.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Great choice!!

  http://fashionwalkinbrussels.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. I love taking a ton of pictures too -Hanna Lei

  ReplyDelete
 5. oh! i gotta get one of these! :) great post!

  http://salonfurnish.com

  ReplyDelete
 6. Love this super machine!!! ;)
  Kisses from Spain.
  Xoxo, P.

  My Showroom


  ReplyDelete
 7. moim zdaniem świetne urządzenie ;-)

  ReplyDelete
 8. Wow, how cool is this? Congratulations!
  xx from Germany/Bavaria, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig