Friday, 9 January 2015

My plans for 2015

Mam nadzieję, że przyszły rok będzie równie owocny i jedyne czego mogę sobie życzyć to aby nie był gorszy od poprzedniego. W przyszłym roku bardzo chcę się skoncentrować na samorozwoju i mam nadzieję, że spotka mnie ku temu wiele okazji.  A oto moje plany i postanowienia na rok 2015:I hope that next year will be as fruitful as the previous one, and the only thing I wish is that it was not worse than 2014. In the next year, I really want to focus on self-development, and I hope that I'll find a lot of opportunities to do so. Here are my plans for the year 2015:More Sport                 

 Więcej sportu- W ubiegłym roku zmobilizowałam się do codziennych ćwiczeń kształtujących sylwetkę. W tym roku dam się namówić mojemu P. na wędrówkę po górach czy wycieczkę rowerową. Zdecydowanie wyjdzie nam to na dobre.Last year i started to do my shaping workout almost everyday. This year i'll try not to be grumpy anymore when P. will come out with the idea to go to the mountains or to have a bike ride.

Changing my diet

 Zmiana diety- Kiedy moja droga Kemy przeszła na weganizm pomyślałam: "to co ty właściwie jesz?" Ta myśl uświadomiła mi jednak szybko, że skoro tak do tego podchodzę to znaczy, że moja dieta jest tak naprawdę mało zróżnicowana a co za tym idzie uboga i nie koniecznie zdrowa. No bo jak można jeść codziennie mięso i białko zwierzęce?? Eeee, no widocznie można...Ale nie od nowego roku. Wprowadzam dni bez mięsa, dni tylko z rybą i inne zasady, które zmuszą mnie do większej otwartości.When my dear Kemy started to be vegan, I thought: "what you actually eat?" This idea, however, quickly made me realize that if i think like that it means that my diet is really undifferentiated  and not necessarily healthy. I mean, how can you eat meat everyday ?? Weeeel ... I'll chane it with a new year. I'll start with days without meat,  with fish and with other rules, that will force me to be more open minded.

I'll learn Spanish

Uczę się Hiszpańskiego - W zasadzie cały czas jestem na etapie doskonalenia niemieckiego i ciągla nie czuję się na tym gruncie w stu procentach pewnie, ale małymi krokami mogę zacząć naukę słówek i podstaw języka, w którym mówi bardzo duża ilość moich znajomych. Nie będę wywierać na sobie wielkiej presji, ale jak nie teraz to kiedy?

In fact i still have a lot to do to improve my german but step by step i want to start learning vocabulary and simple grammar rules of spanisch. My plan is to take it easy and i won't put a lot of pressure on myself but at the same time i think it's a perfect moment.Visit South America

Odwiedzę amerykę połudnową!- Hmmm i kilka innych miejsc. Marzy mi się Kuba lub Barbados i wstępnie znalazłam już kompanów do tych takiej wyprawy. Bardzo chcę zobaczyć też Istabul i Budapeszt. Brazylia też się ładnie do mnie uśmiecha. Ah jest co planować.

Hmm, and a few other places. I dream of Cuba and Barbados and i even found some companions to this journey. I want to see  Istanbul and Budapest. Brazil sounds great to. There is a lot to plan.

I'll find a real job
- Znajdę prawdziwą pracę - Albo ona może znajdzie mnie......Oby Oby


I'll find a real job - Or maybe the job will find me ......

I'll  develop my blog

-Rozwinę bloga- W zasadzie bardzo chciałabym mieć więcej czasu na blogowanie i chętnie wprowadzę tu kilka zmian, ale jak na razie to będzie niespodzianka

In fact, I would love to have more time for blogging and to make some changes here, but so far it's a surprise.A wy jakie macie postanowienia?


Ciao,
SHARE:

17 comments

 1. Bardzo ładne stylizacje i piękne miejsca :)

  ReplyDelete
 2. ja też musze opublikowac na blogu swoje postanowienia, mam wówczas większy zapał do ich realizacji:)

  ReplyDelete
 3. bardzo spodobała mi się ta bluzeczka w motylki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, bluzeczkę kupiłam w solarze, ale już bardzo dawno temu

   Delete
 4. Good luck dear!
  Lena
  http://skinnycature.com/not-like-any-other/

  ReplyDelete
 5. powodzenia w realizacji postanowień:) trzymam kciuki:)

  ReplyDelete
 6. Wish you many success with your plans!
  xx from Germany/Bavaria, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete
 7. Jako fotograf - PRZECUDNE ZDJĘCIA!

  Zapraszam z małym łobuzem do nas :)

  ReplyDelete
 8. Co do sportu, to również moje postanowienie:)

  ReplyDelete
 9. Lovely post, dear
  http://starlingdays.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Hope 2015 will bring you all those things. Nice blog! Would you like to follow each other?

  http://checkinonline.blogspot.pt

  ReplyDelete
 11. Grate! I want to work with my blog because it so interesting for me!

  ReplyDelete
 12. Amazing post

  http://abdelkhalekleblog.blogspot.com

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig