Saturday, 25 April 2015

Benefit gimme Brow

Niestety, nie do końca potrafię zadbać o swoje brwi i chociaż tak wiele się mówi o tym jak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja i jak dużo potrafią one zmienić w wyglądzie, to nadal  nie do końca potrafię się w tym temacie odnaleźć. Staram się jednak niewielkimi krokami działać w tym kierunku  i nabyłam niedawno żel Gimme Brow od Benefit, który miał mi w tym pomóc.


Unfortunately, I'm not the master in taking care of my eyebrows and even though i know how important they are and how much they can change in our appearance, I'm still a bit confused on that field. However, I try to do some small steps, and I bought new eyebrows gel- Gimme Brow from Benefit, witch was supposed to help me.
Żel ma bardzo fajne kolorowe pudełko ( jak z resztą wszystkie produkty tej marki), ale jak dla mnie, okazał się wyjątkowo malutki. Przyznaję szczerze, że nie zwróciłam uwagi na jego pojemność, ale pojemniczek jest tyci. Zobaczymy na jak długo wystarczy.

The gel has a very cool colorful box (like the rest of all products of this brand), but  for me, It is extremely tiny. I have to admit that i did not pay any attention to its capacity, but the receptacle is smaller than i expected.

Jeśli chodzi o stosowanie go to ja mam kolor Light -medium. Nie zdecydowałam się na ciemniejszy bo bałam się, że będzie sztucznie wyglądać przy moich jasnych włosach.
Aplikator jest w kształcie małej spiralki. Takiej miniaturki tuszu do rzęs, która muszę przyznać, że trochę drapie przy nakładaniu na brwi. Jak na tą chwilę to jest to jedyny minus  a raczej minusik tego produktu. Podoba mi się w jaki sposób moje brwi się "organizują" po użyciu żelu a kolor powoduje, że wydają się pełniejsze i lepiej wymodelowane.The applicator is shaped in a small spiral. Looks like a  thumbnail of mascara, which I have to admit, scratches  a little bit while applying . As for the moment this is the only disadvantage of this product. I like how it "organizes" my eyebrows and the color makes them appear fuller.


Benefit gimme brow mogę zdecydowanie polecić dziewczynom o jasnych i rzadkich rzęsach. W takich przypadkach gimme brow może być nieodłącznym dodatkiem do codziennego makijażu. Ja jestem z tego produktu zadowolona, ale nie będę ukrywać, że cena 24,99 Euro powoduje, iż staje się to cacko dla osób o chwilowym nadmiarze gotówki.

Benefit gimme Brow I can definitely recommend   to the girls with bright and rare eyebrows. In such cases, gimme brow can be an integral addition to everyday makeup. I am satisfied with the product, but the price 24,99 Euro means that it becomes a trinket for people with some extra cash.

A wy miałyście już okazję go wypróbować?
Ciao,
SHARE:

16 comments

 1. this sounds really nice and the price is really ok if it's a good product

  www.thefashionfraction.com

  ReplyDelete
 2. Bardzo chciałabym spróbować :)

  ReplyDelete
 3. Great post!
  Amazing blog! :)

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Thank you a lot, sweetie :)

  Seems to be a great product!!! Perfect post, like always :D

  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 5. Dla mnie jakoś podejrzanie wygląda :)

  ReplyDelete
 6. Ja tez postanowiłam zadbać o swoje brwi i aktualnie zastanawiam się jaki produkt do nich kupić;)

  ReplyDelete
 7. Looks like an amazing product!
  Melanie @ meandmr.com

  ReplyDelete
 8. Lovely post! Thank you so much for commenting on my last post and have a great day. :D

  xoxo;
  STYLEFORMANKIND.COM
  Facebook / Bloglovin

  ReplyDelete
 9. Aw such a lovely product! I never seen it before! Thanks for sharing something new!
  xx cvetybaby.com

  ReplyDelete
 10. wydaje sie byc fajny ale 24 euro??? moze jak w totka wygram to go kupie ;)bo na premi w pracy raczej nie ma co liczyc hehe

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama nie wiem....zobaczymy na jak długo wystarczy :)

   Delete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig