Wednesday, 16 September 2015

Givenchy three level make up kit

Od kiedy nie mieszkam już w Polsce bardzo często jestem w podróży. Albo wakacje, albo święta lub po prostu odwiedzanie rodziny. Nie mniej jednak pakowanie walizki jest dla mnie czasami sporym wyzwaniem. Chętnie zabieram ze sobą jak najmniejszy bagaż,ale niestety często okazuje się, że wielu rzeczy w ogóle nie potrzebowałam. Najbardziej lubię podróżować tylko z bagażem podręcznym i jestem szaloną fanką najróżniejszych drobiazgów, które tą podróż ułatwiają.

Co prawda strefy wolnocłowe już od pewnego czasu nie są aż taką atrakcją jak kiedyś, ale nie raz polecałam na blogu kompaktowe zestawy kosmetyków dostępne tylko na lotniskach. Właśnie taki zestaw przywiozłam sobie z ostatniej wyprawy do Izraela. Tym razem jest to trzy poziomowa kolorówka od Givenchy i jestem nią wyjątkowo zachwycona.Since I no longer live in Poland i travel much more than before. Either holiday or Christmas, or simply visiting family. Nevertheless, packing suitcases for me is still a challenge. I like to travel with a little luggage, but unfortunately, sometimes it turns out that many things are not fitting in. The most I like to travel only with the hand baggage and I am a crazy fan of various trinkets that make this journey easier.
Recently duty free zones are not such a good deal, but i always recommend on my blog compact make up kits that are available only at airports. I brought such a trinket myself on the last trip to Israel. This time it is the three-level Givenchy make up kit and I'm extremely satisfied with it.Po pierwsze  opakowanie palety jest śliczne, praktyczne i dobre jakościowo. Sprawdza się zarówno jako uroczy gadżet na półce jak i poręczna kosmetyczka w torebce. Ma złote zamknięcie, które łączy trzy poziomy kolorówki a na każdym poziomie jest lusterko co ułatwia robienie makijażu gdzie kolwiek nie jesteśmy.


First of all this  palette is beautiful. It works both as a cute gadget on the shelf and handy beautician in her purse. 
Pierwszy poziom palety zawiera puder kompaktowy Le Prisme Visage-Mat o pojemności 6g, róż-Le Prisme Blush 3.4g  , oraz mały pędzelek.The first level contains a face powder Le Prisme Visage with capacity 6g, Blush Le Prisme 3.4g, and a small brush.Drugi poziom to cienie do powiek  Le Prisme Yeux w siedmiu kolorach 7x0,8g z czego odpowiadają mi wszystkie poza niebieskim, ale ostatecznie jeden na 7 to i tak niezły wynik. Do cieni dołączony jest mały dwustronny aplikator.


On the second level we find the eyeshadows -Mono Yeux Le Prisme in seven colors 7x0,8 g with a small applicator.Ostatni poziom to kredka do oczu Magic KHÔL (czarna) 0,39g, Tusz do rzęs Noir Couture 4 IN 1  4g oraz błyszczyk Gloss Interdit 3,5 ml.
The last level contains the eyeliner- Magic Khola (black) 0,39g,Mascara- Noir Couture 4 IN 1 4g and lip gloss Gloss Interdit 3.5 ml .Dla tych, którzy nie testowali do tej pory kosmetyków givenchy dodam tylko, żesą one grzechu warte. Puder i róż są dobre, ale cienie, maskara i błyszczyk to prawdziwe cuda. Utrzymują sie długo i wyglądają rewelacyjnie a błyszczyk pozostawia cudowne, jedwabiste uczucie na ustach.


Ostatecznie wszystko sprowadza się jeszcze do ceny, która jak na taki drobiazg nie jest niska bo wynosi 70 Euro, jednak jak za ilość skarbów i wygodę jaką GIVENCHY 3-Step Makeup Palette nam daje nie jest ona aż tak wysoka gdyż otrzymujemy praktycznie cały zestaw kosmetyków o rewelacyjnej jakości w zasadzie w cenie samych cieci do powiek.

Ciao,


SHARE:

13 comments

 1. Jestem wręcz zachwycona tą kolorówkę, prezentuje się przepięknie! *.*
  Pozdrawiam ♥
  http://princessdooomiii.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Świetny post ;)
  Zapraszam do mnie:
  swiatany.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Looks amazing!
  Melanie @ meandmr.com

  ReplyDelete
 4. Thanks a lot darling :D

  woooow, amazing products :o

  NEW DECOR POST | Wooden Decoration
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 5. Piękna paletka, z chęcią bym taką przygarnęła :)

  ReplyDelete
 6. I really like this a lot!

  ** I'm inviting you to join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!

  xoxo;
  BEAUTYEDITER.COM

  ReplyDelete
 7. I really like this a lot!

  ** I'm inviting you to join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!

  xoxo;
  BEAUTYEDITER.COM

  ReplyDelete
 8. Love it! I would buy it for just the design!
  Dora
  www.BangsBang.com

  ReplyDelete
 9. What a precious looking makeup kit!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete
 10. Aw that kit is awesome! Amazing pictures! Thanks for sharing!
  xx
  cvetybaby.com

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig