Saturday, 19 September 2015

Happiness Boutique

Kochani, dzisiaj jestem bardzo podekscytowana gdyż otrzymałam śliczny naszyjnik od Happiness Boutique.  Jest to sklep internetowy z siedzibą w Berlinie, oferujący zarówno duży wybór biżuterii jak i ubrania oraz dodatki. Wysyłka jest darmowa a dostawa szybka. Czuję, ze ten naszyjnik będzie moim hitem w najbliższym sezonie.


Beloved, today I am very excited because I got a lovely necklace from Happiness Boutique. It is an online store based in Berlin, offering both a large selection of jewelry as well as clothing and accessories. Shipping is free and delivery is fast. I feel that this necklace will be my hit in the next season.Naszyjnik dotarł do mnie zapakowany w uroczy woreczek i pudełko, z dołączonym małym liścikiem i instrukcją dbania o to cacko. 


The necklace came to me packed in a cute pouch and gift box, accompanied by a small teasers and instructions for taking care of this baby.Ja wybrałam naszyjnik z ceramicznymi kwiatami i muszę przyznać, że jak na tego typu biżuterię i jej cenę to jakość jest rewelacyjna. Nie spodziewałam się, że naszyjnik będzie tak starannie wykonany. Była to bardzo miła niespodzianka, zwłaszcz, ze zazwyczaj podchodzę bardzo sceptycznie do takich zakupów. Możecie się spodziewa, że ten drobiazg często będzie gościł w moich stylizacjach. Ten sam naszyjnik znajdziecie TU.


I have to admit that for this type of jewelry and its price this quality is sensational. I did not expect that necklace is so carefully made. It was a very pleasant surprise, especially because usually I go very skeptical about such purchases. You can expect to see that one a lot in my looks. The same necklace can be found HERE.
Sklep Happiness Boutique i indywidualne podejście do klienta również bardzo mnie przekonuje i planuje już kolejne zamówienia. Oferta jest bardzo szeroka i każdy znajdzie tam coś dla siebie a na dodatek sklep oferuje bardzo ciekawy pakiet lojalnościowy oraz giveaway co drugi miesiąc. Gorąco polecam


Happiness Boutique is a great choice if you like nice products in a good price and individual approach to the costume. Store offers a very interesting reward program and giveaway every other month. I would highly recommend.Ciao,

SHARE:

11 comments

 1. Świetny jest ten naszyjnik! :)

  ReplyDelete
 2. The necklace looks so pretty
  I love it :)

  The Bandwagon Chic | Instagram | Bloglovin | Snapchat: bandwagonchic

  ReplyDelete
 3. Nice blog!

  http://kissthestarsblog.blogspot.ro/

  ReplyDelete
 4. That necklace is so pretty!

  www.elabellaworld.com

  ReplyDelete
 5. Cute :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/2015/09/50-shades-of-gray-firmoo-giveaway.html
  Maria V.

  ReplyDelete
 6. You have such a fantastic blog,
  Happy Monday.

  http://abdelkhalekleblog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Thanks darling :D

  Ohn, so perfect necklace :D

  NEW BRANDING POST | What’s your favourite fragrance?
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 8. I Love Youre Look Dear! <3 so beautifulllll :-) ,Kiss

  http://nataliazarzycka.blogspot.com/

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig