Thursday, 26 May 2016

edding LAQUE- Review

Jestem kompletnym beztalenciem jeśli chodzi o pisanie recenzji kosmetyków (na wypadek gdybyście jeszcze nie zauważyli), ale staram się jak mogę zwłaszcza jeśli trafię na coś wartego uwagi. Tak właśnie się stało w przypadku tego produktu. Uwielbiam lakiery do paznokci i co prawda rzadko mam czas zrobić sobie manicure, ale zawsze szukam idealnego koloru. Tak przypadkowo kupując online w sklepie Douglas trafiłam na idealny brudnofioletowy kolor zupełnie obcej mi marki.


I am a complete lack of talent when it comes to writing reviews of cosmetics (in case you have not noticed it yet), but trying hard especially if it is something super interesting. That's what happened in this case. I love nail polish and admittedly rarely have time to take a manicure, but I'm always looking for the perfect color. So accidentally buying online in Douglas I found the perfect lordy light gray color of a new brad I didn't know before.
Poza cudownym kolorem lakier ma ciekawe opakowanie. Aplikuje się łatwo i wysycha błyskawicznie. Na początku zaskoczyło mnie to bardzo mocno bo ledwo pomalowałam paznokcie a lakier już wysechł na płytce. W zasadzie trzeba się do tego troszkę przyzwyczaić bo na początku trudno mi było je sprawnie pomalować, ale po chwili już to opanowałam. Lakier ma również fajną konsystencję i tworzy miłą jakby gumowatą powłokę. Nie odpryskuje łatwo i trzymał się ok 3 dni co jak na moje paznokcie to całkiem niezły efekt. Cena nie jest najniższa bo ok 8 Euro, ale jak znajdzie się wymarzony kolor to nie ma co żałować. Jak myślicie? Znacie tę markę?Besides the wonderful color  it has an interesting package. It applies easily and dries quickly. At the beginning I was surprised because I barely did my nails and polish was already dry. In fact, you have to get used to it a little bit because it's not the easy thing neither, but after a while already mastered it. Polish has also a cool texture and creates an inviting, gummy-style surface. It does not chip easily, and held approximately three days what on my nails is a pretty good score. Price is not the lowest - 8 Euro, but I'm ready to pay for a dream color. What do you think? Do you know this brand?


Ciao,

SHARE:

8 comments

 1. Cudowny kolor:)
  Pozdrawiam:)

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. MAsz śliczne paznokcie, nie znam tej marki, i na podobny kolor rónież jeszcze nie trafiłam:) Póki co zaczełam używać hybrydę:) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. I love this shade, your nails look gorgeous!
  xxx
  www.travelera.es

  ReplyDelete
 4. Super... Uwielbiam wszystkie lakiery, które szybko schną, nie odpryskują i nie robią się na nich tzw. "odgnioty", więc na pewno wypróbuję! pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 5. Amazing color!

  Have a lovely day :-)

  http://anatkoren.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Considering the way that auto title advances are simple and quick options for monetary establishments, for example, banks and credit auto organizations, discovering answers for money related troubles have turned out to be less demanding for individuals. car title loans chicago

  ReplyDelete

© SimpleThings by J. OK.. All rights reserved.
Blogger Template by pipdig